Інформаційна зустріч щодо правил поведінки населення під час воєнного стану фахівців Подільського міського центру соціальних служб та родин

Дата: 28.07.2022 08:29

Обговорити важливість дотримання правил поведінки цивільного населення під час війни, військового стану зібралися 27 липня 2022 року батьки й діти, якими опікується Подільський міський центр соціальних служб.Фото без опису

У розпал літа в нашій країні, на жаль, ще триває війна і діти, і дорослі - всі ми маємо знати та вміти зберегти своє життя, здоров’я, психоемоційні ресурси, навчитися розвивати свій потенціал, аби після перемоги мати змогу допомогти Україні розквітнути.

До участі у заході були запрошені співробітники ювенальної превенції та спеціалісти служби у справах дітей Подільської міської ради, які також розповіли про деякі важливі аспекти поведінки під час повітряної тривоги, про дотримання умов комендантської години, безпечної поведінки під час літніх канікул тощо.

Зустріч виявилась плідною, учасники отримали максимум пізнавальної та практичної інформації, а саме: що має містити в собі «екстрена валіза», як убезпечити своє житло під час обстрілів, чому важливо уникати можливих провокацій та інше. На завершення присутнім було запропоновано розв’язати розвиваючі задачі й головоломки, які мали на меті запалити в дитячих серцях прагнення розвивати логіку, спостережливість та уважність.