Черговий майстер-клас для діток із числа внутрішньо переміщених осіб з виготовлення оберегів для українських воїнів!

Дата: 26.07.2022 13:18

Вчора у Подільському молодіжному центрі проводився черговий майстер-клас для діток із числа внутрішньо переміщених осіб з виготовлення оберегів "Янголи-охоронці" для воїнів з побажаннями, якіФото без опису в подальшому будуть передані нашим захисникам, підніматимуть настрій та оберігатимуть від лиха.

Діти з радістю та натхненням вирізали-клеїли-писали. Усі залишилися дуже задоволеними, адже вклали свою любов і віру у вироби, та залишили на оберегах слова вдячності і побажання для наших захисників. Ми дуже раді вітати гостей міста і бачити їх на наших заходах! Слідкуйте за нашими оголошеннями - попереду ще багато цікавого для різних вікових категорій!