Інформація про роботу комунальних та житлових підприємств міста з 18.07.2022р по 22.07.2022р

Дата: 22.07.2022 13:10

КВЕП «Подільськводоканал». Аварійно-диспетчерською службою КВЕП «ПОДІЛЬСЬКВОДОКАНАЛ» виконано 5 заявок абонентів по ремонту внутрішнього водопроводу, ремонту запірної арматури, ремонту  сантехнічних приладів, прочищенню внутрішньої каналізації:  пров. Південний, 10а;  вул. Ломоносова, 10; вул. Мельниченка, 130 та ін. Силами цеху водопостачання виконана 2 заявки: пров. Куяльницький, 38; с. Липецьке.. Силами цеху водовідведення прочищена вулична каналізація за  19 заявками    абонентів: пров. Короленка,88/1;  вул. Ломоносова, 1; вул. Армійська, 40/2 та ін.

Вода по хімічним та бактеріальним аналізам відповідає ДСанПІН «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною».

Силами цеху утримання зеленого господарства міста виконується щоденно прибирання парків та скверів міста.

КВЕП «Подільськтеплокомуненерго»

З 04.07.2022 р. працівники, які  обслуговують теплові мережі, електро та газове обладнання перебувають у черговій відпустці.

На Котельні №1 розпочатий поточний ремонт верхньої частини п/к №3, заміна ділянки трубопроводів сирої води на колектор живильних насосів Ду – 125 та Ду – 76 мм, поновлення ізоляції.

На Котельні №3 розпочаті роботи по заміні набивки засувок, вентилів, а також перевірки їх на предмет справності. Виконано очищення та промивання сольового баку з вивантаженням гравію, заміна сульфовугілля у фільтрі.

На Котельні №3 завершено роботи з очищення газоходів.

КО « Компанія «Горсвет»

Виконання  заявок від населення міста - 11 од.  В результаті обходу та огляду ліній вуличного освітлення проведено:

- заміна ламп по вул. Енергетиків – 5 од., вул. Слави, 17 оп. № 57 – 1 од.;

- заміна світлодіодних світильників, які вийшли з ладу  по просп. Перемоги, 30 оп. № 1 та по вул. М.Деповська (транспортний міст) – 2 од.

Проведено  знесення  зелених насаджень на території закладу дошкільної освіти   №  вул. Армійська, 529) та очищення мереж від гілок по вул. Енергетиків і по просп. Шевченка.

Проведено корегування часу в таймерах світлофорних контролерів.

Проведено підключення розеток в парку Шевченка.

Зняття показників лічильників в щитах обліку при ТП - 34 од.

Проведено огляд вуличних світильників та світлофорних об’єктів.

Проведено обхід та огляд мереж вуличного освітлення.

КО «Благоустрій» Проведено роботи по обслуговуванню та прибиранню центральних вулиць міста, проспектів, площ від сміття та бруду – обслуговується 168000 м2 за тиждень. Виконано переміщення сміття на міському звалищі – всього 840 м3. Виконані роботи по прибиранню вулиць: Залізничників, Успенська, Соборна, Гетьманська, Армійська, Успенська, Перемоги, Л.Толстого, Скіфська, В.Деповська, Я.Мудрого, Дружби, Залізничників, 8 Березня, пр-т Перемоги та Шевченка, бульвар Бірзульський. Виконані роботи зі скошування трави  по вулиці К.Цеткін, Маріїнська, Тилігульська, Слобідська, Сковороди, Сільськогосподарська, Мельниченка, Аграрна, Черняховського, Грушевського, Садова, Соборна, Затишна,  В.Лісовий,  проспект Шевченка. Виконана підготовка та фарбування металевих урн, фарбування металевого паркану в парку «Укртелеком». Виконаний поточний ремонт дитячих майданчиків пл. вул.Залізничників, Армійська, пр.-кт Перемоги парк «Укртелеком». Виконані роботи з ремонту узбіччя для пішоходів на шляхопроводі.

У с. Липецьке щоденно виконувались роботи з прибирання сміття біля спортивного комплексу, дитячого майданчика, біля автобусних зупинок, в парку біля пам’ятника загиблим воїнам ВВВ. Виконувались роботи зі скошування рослинної порослі по вулиці Центральна та Мойсеєнко, біля автобусних зупинок та в парку.

ПП «Городок – КВП»  Ремонт вхідних дверей , та фарбування у 2-му, 3-му під’їзді у ж/б 490 по вул. Армійській.  Ремонт  м’якої  покрівлі  30м²  у  ж/б 3 по вул.  Л.Толстого. Ремонт шиферного конику на  даху  6м погонних у ж/б 40/3 по вул. Армійській. Ремонт шиферного конику на  даху  18м погонних у ж/б 203 по вул. Армійській.  Ремонт ковзанів  6м погонних, та шиферної покрівлі 2 листа  у ж/б 28 по Пр. Перемоги. Покіс трави .  Вивезено великогабаритні відходи в обсязі  40м³. Електриком  підприємства  виконано 9 заяв  від  мешканців  будинків . Протягом  тижня  здійснювалось прибирання  закріплених  територій загальною площею 117832,8м².

Відділом інспективно-адміністративного нагляду за санітарним станом та благоустроєм громади УКГБ ДЖКГАЗВ Подільської міської ради Подільського району Одеської області, розглянуто 11  звернень мешканців міста з питань порушення норм добросусідства та  санітарії.

Працівниками відділу проводиться роз’яснювальна робота у телефонному режимі з  мешканцями міста щодо дотримання належного санітарного стану на вулицях міста, біля торговельних об’єктів та на прилеглих територіях. Здійснено 3 рейди по вулицях міста, внаслідок чого складено 3 адміністративні протоколи за ст.. 152 КУпАП.

Директор департаменту                                                                                         О.І.Чернега