Вітаємо всіх тренерів Подільської міської територіальної громади з професійним святом!

Дата: 19.07.2022 14:23

Сьогодні спорт і здоровий спосіб життя все більше підкорюють серця подільчан. Ми пишаємося професійними перемогами земляків, які прославляють рідну громаду на всіх рівнях спортивних змаганьФото без опису. І розуміємо, що за кожним новим досягненням, за кожним рекордом - маленькі щоденні перемоги. Завдяки професіоналізму та мудрості тренерського складу КДЮСШ «Локомотив», спортивних клубів, секцій, закладів освіти юні спортивні таланти гідно представляють нашу громаду на престижних змаганнях.

Шановні тренери! Від щирого серця вітаємо вас з Днем тренера! Дякуємо вам за гідне виховання та високу спортивну підготовку юного покоління Подільської громади, за ваш особистий приклад безмежної любові до спорту! Бажаємо миру, перемог і рекордів, нових досягнень ваших вихованців, яскравого та насиченого спортивного життя, здійснення мрій та втілення всіх планів!

З повагою, виконавчий комітет Подільської міської ради.