Центр надання адміністративних послуг відновлює реєстрацію місця проживання!

Дата: 18.07.2022 17:02

Центр надання адміністративних послуг відновлює реєстрацію місця проживання!

Днями у заступника Подільського міського голови Таїсії Скрипнік відбулась нарада з фахівцями ЦНАПу та реєстраційного відділу, на якій було вирішено відновити з 21 липня поточного року послугу з реєстрації / зняття з реєстрації (декларування) місця проживання, яка була призупинена з початку повномасштабної війни росії проти України.Фото без опису

Відповідно до Постанови КМУ «Деякі питання декларування і реєстрації місця проживання та ведення реєстрів територіальних громад» від 07.02.2022 р. кожен мешканець Подільської громади має право вільно та самостійно обирати те, як йому зручно подати відповідні документи.

Ця Постанова залишає право вибору: або в традиційний спосіб – подати заяву в паперовій формі до Центру надання адміністративних послуг, за адресою житла будь-якої форми власності, або здійснити декларування місця проживання за декларацією, поданою такою особою в електронній формі засобами Єдиного державного вебпорталу електронних послуг «Дія».

Якщо у Вас виникли питання, можете звернутися за тел.: (04862)-2-13-15 (Центр надання адміністративних послуг).