Шановні бухгалтери ! Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята!

Дата: 16.07.2022 07:30

Шановні бухгалтери !

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята.

Відзначення Дня бухгалтера підкреслює надзвичайно важливу роль Вашої професії у сучасному суспільстві. Хочу висловити Вам  вдячність за сумлінну та кропітку працю, від якої залежить злагоджена робота кожного підприємства, установи та організації Подільської громади. ВпевнФото без описуений, що сумлінність і вірність професійному обов'язку кожного бухгалтерського працівника є і завжди буде надійною запорукою ефективного господарювання, важливою умовою подальшого поступального розвитку нашої громади та рідної України.

Бажаю Вам миру, родинного затишку, міцного здоров'я, благополуччя, невичерпних сил та наснаги. Зі святом!

Виконуючий обов’язки Подільського міського голови – секретар Подільської міської ради Олег Албанський.