Подільська громада на шляху аудиту та оцифрування земель!

Дата: 15.07.2022 15:53

Подільська громада на шляху аудиту та оцифрування земель!

Сьогодні, завдяки зацікавленості міської влади, відбулась презентація програми «В КУРСІ ЗЕМЛІ».

Це сервіс для отримання аналітики про земельні ділянки, їх власників, користувачів та терміни оренди. «В КУРСІ ЗЕМЛІ» допомагає агробізнесу та громадам ефективно управляти своїми земельними ресурсами.

Які переваги отримає громада?

• Візуалізація всіх параметрів земельних ділянок – категорій, цільового призначення, власників, орендарів, термінів оренди, НГО, обмежень та обтяжень і т.д.

• Перелік орендарів земельних ділянок, інформація щодо площі земель та розбіжностей у реєстрах, судові справи.

• Інформація щодо орендованих земель та земель у постійному користуванні, терміни оренди в розрізі компаній.

• Нормативна грошова оцінка земельних ділянок в розрізі цільового призначення, кількість земельних ділянок та їх площі.

• Обмеження та обтяження використання земельних ділянок в розрізі типів, кількість земельних ділянок та їх площа.

Крім того, це дозволить слідкувати за діяльністю сільськогосподарських підприємств та контролювати сплату податків, які отримуватиме Подільська громада в разі ефективного використання земель та вирішення проблем, пов’язаних з тіньовою орендою, самовільним зайняттям земель, обробітку земель з порушенням цільового призначення тощо.