Презентація технічного обладнання від кампанії «INDUSTRIAL EQVIPMENT»

Дата: 15.07.2022 13:22

Кампанія «INDUSTRIAL EQVIPMENT», за всебічної підтримки керівництва Подільської громади, провела презентацію технічного обладнання для керівників комунальних підприємстФото без описув, підприємств Одеської «Укрзалізниці», голів об'єднаних територіальних громад Подільського району та керівників сільськогосподарських підприємств. Основна мета – знайомство запрошених із зварювальними агрегатами, електрогенераторами, мотопомпами тощо від світових виробників. В результаті демонстрації відеоматеріалів, самих агрегатів встановлено ділові контакти, отримано відповіді на питання роботи технічного обладнання, надані пропозиції підприємствам щодо врахування побажань в подальшій співпраці.