Дата: 15.07.2022 08:34

Війна росії проти України змінила все. Багато українців лишилися близьких та рідних, власного житла, роботи, доходу. З тих пір, як до Подільської міської територіальної громади почали приїжджати переселенці, для них постійно організовується допомога.Фото без опису

Благодійний фонд «Добрий Самарянин» вкотре підтримує продуктовими наборами переселенців, які проживають у нашій громаді. Також ці набори отримають найуразливіші родини, якими опікується Подільський міський центр соціальних служб. Цього разу благодійним фондом передано 400 продуктових наборів, у складі яких - крупи,макаронні вироби, цукор, м'ясні консерви, олія тощо. Швидку доставку гуманітарної допомоги забезпечило керівництво Подільської громади, а запрошують переселенців та родини, які опинилися у складних життєвих обставинах фахівці Подільського міського центру соціальних служб. Отримують пакунки на базі релігійної громади Євангелічного альянсу.

Дякуємо благодійному фонду «Добрий Самарянин» за надану гуманітарну допомогу! Ваша підтримка є надзвичайно важливою в умовах військової агресії росії проти України.

Ми обов'язково переможемо!

Слава Україні!