Екскурсія в пожежно-рятувальній частині м. Подільська.

Дата: 13.07.2022 15:12

Подільські рятувальники, спільно із міським краєзнавчим музеєм, провели захід для внутрішньо переміщенних родин та мешканців міста, а саме: екскурсію пожежно-рятувальною частиною. Фото без опису
Вогнеборці зустріли гостей, провели цікаву екскурсію пожежною частиною, показали та розповіли як проходить чергування в частині.
Також ДСНСівці показали техніку, яка є в пожежно-рятувальній частині, а малеча мала змогу посидіти в пожежних авто. Велику зацікавленість як у дітей, так і у дорослих викликало оснащення пожежно-рятувальних автомобілей. Надзвичайники надали відповіді на всі запитання гостей та демонстрували, як працюють ті чи інші прилади.
На останок всі приміряли бойовий одяг, зробили фото на пам'ять та отримали море позитивних емоцій.
Також рятувальники висловлюють вдячність співробітникам музею за подарунок до 100-річчя пожежної частини, а саме авторську книгу про історію рідного краю!