На території комунального виробничо-експлутаційного підприємства "Подільськводоканал" у четвер, 14 липня 2022 року, о 14.00 відбудеться демонстрація технічного обладнання

Дата: 13.07.2022 15:05

На території комунФото без описуального виробничо-експлутаційного підприємства "Подільськводоканал" у четвер, 14 липня 2022 року, о 14.00 відбудеться демонстрація технічного обладнання (зварювальні агрегати, електрогенератори, мотопомпи та ін.) від світових виробників, яке продемонструє компаніїя INDUSTRIAL EQVIPMENT.

На цю демонстрацію запрошуються представники комунальних служб та підприємств нашого міста, а також Подільских підприємств Одеської укрзалізниці, голови об'єднаних територіальних громад Подільського району та керівники сільськогосподарських підприємств.