9 липня педпрацівники ЗЗСО №5, №7, ЗДО №8 провели розважально-пізнавально-спортивну програму в рамках «Клубу вихідного дня» у мікрорайоні «Військове містечко».

Дата: 12.07.2022 09:25

Управління освіти та гуманітарної політики, педагоги шкіл: №5, №7, дитячого садочка №8 «Золотий ключик» долучилися до міського проєкту «Клуб вихідного дня» і щосуботи, щоб урізноманітнити дозвілля юних подільчан під час літніх канікул, проводять для дітей цікаві виховні заходи у різних мікрорайонах міста.

9 липня педпрацівники ЗЗСО Фото без опису№5, №7, ЗДО №8 провели розважально-пізнавально-спортивну програму в рамках «Клубу вихідного дня» у мікрорайоні «Військове містечко». Заходи програми на тему «Рідна Україна» були розраховані на різний вік та уподобання дітей, включали поєднання відпочинку, спорту з пізнавальною, естетичною діяльністю.

Діти шкільного віку із задоволенням взяли активну участь у вікторині «Моя Батьківщина – Україна», спортивній естафеті «Ми – спортивні, ми – активі», флешмобах, творчих конкурсах: «Український віночок», «Умілі рученята».

Для найменших учасників «КВД» - дітей дошкільного віку - організовано конкурси: «Склади квіти із пазлів, «Наввипередки», «Їжачок своїми руками», конкурс на кращу розмальовку, також проведено ігри з повітряними кульками.

Учасники проявили свої вокальні здібності у співі патріотичних пісень.

За бажанням дітей організатори наносили аквагрим (на українську тематику).

Всі учасники активно змагалися, проявили свою фізичну підготовку, спритність, розвинули творчі, інтелектуальні здібності, а найголовніше - отримали масу задоволення, гарний настрій та солодощі.

Величезна подяка педагогам ЗЗСО №5 і ЗДО №8 «Золотий ключик» за старання, активність, проведення заходу на високому рівні; вчителям фізичної культури ЗЗСО №3 за забезпечення заходу спортивним інвентарем, а нашим юним подільчанам за активну участь у «Клубі вихідного дня»!Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису