У Подільській громаді готуються до нового навчального року.

Дата: 11.07.2022 15:12

У Подільській громаді готуються до нового навчального року. Яким він буде, ще ніхто не знає — ситуація непередбачувана. Уряд вирішив, що у безпечних областях діти повернуться за парти 1 вересня, але за умови, що у школах буде укриття. Тож у громаді продовжують готувати захисні споруди для учнів, вчителів та всього персоналу. Фото без описуОблаштовують саме приміщення, санвузол, доводять до ладу вентиляцію тощо. Після закінчення ремонту дообладнають укриття питною водою та медикаментами. Також навчальні заклади перевірить комісія з обстеження найпростіших захисних споруд у закладах загальної середньої освіти та працівники ДСНС. Якщо ситуація буде стабільною і дозволить подільським школярам вчитися за партами, на початку навчального року у всіх школах пройдуть необхідні тренування з вчителями та дітьми щодо дій під час повітряної тривоги.