Про організацію суспільно корисних робіт в умовах воєнного стану на території Подільської міської територіальної громади

Дата: 08.07.2022 13:05

ПОДІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Про організацію суспільно корисних робіт

в умовах воєнного стану на території Подільської міської територіальної громади

З метою додаткового стимулювання мотивації до праці, матеріальної підтримки і забезпечення тимчасової зайнятості безробітних та інших категорій осіб, відповідно до п. 2 ч. 1 ст. 8 Закону України «Про правовий режим воєнного стану», Постанови Кабінету Міністрів України від 13 липня 2011 року № 753 «Про затвердження Порядку залучення працездатних осіб до суспільно корисних робіт в умовах воєнного стану», керуючись керуючись ст. 40, ч. 2 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Подільської міської ради Подільського району Одеської області

В И Р І Ш И В:

1. Затвердити Перелік суспільно корисних робіт, що виконуються в умовах воєнного стану (додаток № 1).
  2. Затвердити Перелік комунальних підприємств, установ та організацій, а також структурних підрозділів Подільської міської ради Подільського району Одеської області, на яких планується організація суспільно корисних робіт, що виконуються в умовах воєнного стану, у 2022 році (додаток № 2).
  3. Фінансування суспільно корисних робіт здійснюється за рахунок коштів замовника або коштів місцевих держадміністрацій або благодійних внесків чи пожертвувань, або інших джерел, не заборонених законодавством. Фінансування суспільно корисних робіт, що виконуються зареєстрованими безробітними, здійснюється за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття, передбачених для виконання громадських робіт та інших робіт тимчасового характеру, коштів місцевих бюджетів, підприємств, установ, організацій, а також інших джерел, не заборонених законодавством.
  4.  Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника Подільського міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради – начальника фінансового управління Подільської міської ради Подільського району Одеської області (Музичук О.В.).

Секретар Подільської міської ради                                                                          Олег АЛБАНСЬКИЙ

Вик. Радковська І.С.

р/р