Про внесення змін до Положення про комісію та робочу групу з питань легалізації зайнятості населення та виплати заробітної плати на території Подільської міської територіальної громади

Дата: 08.07.2022 09:19

ПОДІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Про внесення змін до Положення про

комісію та робочу групу з питань легалізації

зайнятості населення та виплати заробітної

плати на території Подільської міської

територіальної громади

З метою реалізації проєкту Державної служби України з питань праці «Виходь на світло», спрямованого на подолання проблеми недоброчесних трудових відносин між працедавцями і працівниками, для забезпечення економічного розвитку й підвищення конкурентоспроможності громади, створення нових робочих місць, керуючись ст. 40, ч.2 ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Подільської міської ради Подільського району Одеської області

ВИРІШИВ:

1.Внести зміни до Положення про комісію та робочу групу з питань легалізації зайнятості населення та виплати заробітної плати на території Подільської міської територіальної громади, затвердженого рішенням виконавчого комітету Подільської міської ради Подільського району Одеської області від 04.03.2021 № 61 «Про організацію роботи з питань легалізації зайнятості населення та виплати заробітної плати на території Подільської міської територіальної громади» виклавши азбац 4 частини 5 у наступній редакції:

«Склад Робочої групи формується з представників відділу з питань трудових відносин управління з питань праці Головного управління Держпраці в Одеській області, Подільського міськрайонного центру зайнятості, Подільського РУП Головного управління Національної поліції в Одеській області, управління економічного розвитку та інвестицій Подільської міської ради Подільського району Одеської області. В разі необхідності до складу Робочої групи можуть бути залучені інші представники організацій та установ, які входять до складу Комісії».

2.Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника Подільського міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради – начальника фінансового управління Подільської міської ради Подільського району Одеської області (Музичук О.В.).

Секретар Подільської міської ради                                Олег АЛБАНСЬКИЙ

Вик. Радковська І.

р/р