Сьогодні головним завданням чи не для кожного з нас стала всебічна допомога українській армії, аби вона якнайшвидше вигнала окупанта з нашої землі.

Дата: 04.07.2022 08:37

Сьогодні головним завданФото без описуням чи не для кожного з нас стала всебічна допомога українській армії, аби вона якнайшвидше вигнала окупанта з нашої землі.

Торговий Дім «Імперія Холоду» передав на передову українським захисникам вже другий автомобіль! Придбали транспорт за кошти, зібрані працівниками.

Крім того, автівку наповнили військовим спорядженням, засобами гігієни, тактичним взуттям та іншими товарами, яких потребують бійці.

Співробітники ТД «Імперія Холоду» зазначають, що продовжуватимуть допомагати військовим, поки ті не виб’ють з України останнього рашиста. Разом до ПЕРЕМОГИ!