Днями був проведений круглий стіл на тему «Соціальний супровід внутрішньо переміщених осіб»

Дата: 04.07.2022 08:37

У Подільській громаді, з початку повномасштабної війни, організовано системну роботу усіх структур, спрямовану на соціальний супровід українців, які були вимушені покинути свої домівки через збройну агресію росії та знайшли прихисток у нашій громаді. Днями був проведенФото без описуий круглий стіл на тему «Соціальний супровід внутрішньо переміщених осіб» за участі Олени Швець, начальника відділу обслуговування громадян Управління обслуговування громадян ГУ Пенсійного фонду України, Олега Кунаренка, директора Подільського міськрайонного центру зайнятості, Ірини Радковської, начальника відділу муніципальних ініціатив, інвестицій та приватизації Управління економічного розвитку та інвестицій, Лариси Тарнауцької, начальника відділу грошових виплат та компенсацій Департаменту соціальної, сімейної політики та охорони здоров‘я та заступника Подільського міського голови Людмили Задорожної. За інформацією Департаменту соцзахисту, на території громади зареєстровано понад 1500 тис. осіб з числа внутрішньо переміщених. Учасники дискусії сходилися на думці, що у громаді добре скоординована робота усіх взаємодіючих ланок, котрі опікуються переселенцями. Обговорювалися і найактуальніші питання, які стосуються пенсійного забезпечення ВПО, їх працевлаштування, надання компенсацї роботодавцям за працевлаштування переселенців, сприяння створенню нових робочих місць тощо. Зараз громади приймають переселенців, надають їм допомогу і вирішують багато організаційних питань. Проте вже сьогодні стає зрозуміло, що основою для підтримки внутрішньо переміщених осіб - це допомога в працевлаштуванні та пошуку роботи.

Для переселенців, які шукають роботу, діє гаряча лінія відділу трудових відносин Управління економічного розвитку та інвестицій: (04862) 40170. Також, щодо працевлаштування можна звертатися до Подільського міськрайонного центру зайнятості: (04862)-2-02-63 або (04862)-2-02-65.