Профілактичні рейди в селах Олександрівка, Липецьке та Казбеки.

Дата: 30.06.2022 16:37

28 та 29 червня спФото без описуеціалістами служби у справах дітей Подільської міської ради спільно з фахівцями з соціальної роботи Подільського міського центру соціальних служб та представниками Подільського районного управління поліції проведено профілактичні рейди в селах Олександрівка, Липецьке та Казбеки. З метою реагування на повідомлення та обстеження умов проживання дітей, які перебувають на обліку в службі у справах дітей було відвідано 9 сімей, в яких виховується 35 дітей, про що складено відповідні акти. В ході рейдів спеціалісти провели з батьками профілактично-роз'яснювальну роботу щодо належного виконання батьківських обов'язків та дотримання санітарно-гігієнічних норм у житлових приміщеннях.