Сьогодні до подільських рятувальників завітали маленькі гості, а саме дітки, що виховуються у дитячих будинках сімейного типу.

Дата: 30.06.2022 15:03

Вогнеборці зустріли малечу, пограли в ігри на пожежну тематику та провели цікаву екскурсію пожежною частиною, показали та розповіли як проходить чергування в частині.

Також ДСНСівці показали Фото без описутехніку, яка є в пожежно-рятувальній частині, а малеча мала змогу посидіти в пожежних авто. Велику зацікавленість у дітей викликало оснащення пожежно-рятувальних автомобілів. Надзвичайники надавали відповіді на всі запитання маленьких гостей та демонстрували, як працюють ті чи інші прилади.

На останок всі приміряли бойовий одяг, зробили фото на пам'ять та отримали море позитивних емоцій, і навіть невеликий дощик не зміг зіпсувати нікому настрій!