Рятувальники Подільщини – це самовіддані та небайдужі чужому горю люди. Жителі нашої громади неодноразово були свідками їхньої професійної роботи під час ліквідації небезпечних пожеж, наслідків природних лих чи аварій.

Дата: 28.06.2022 15:26

Тож у День Конституції України та 100-річчя від дня створення пожежної частини, щоб привітати рятувальників та ветеранів, завітав виконуючий обов’язки міського голови Олег Албанський.

Рятувальник – професія героїчна. Тому сьогодні відбулось урочисте нагородження її представників почесними грамотами Подільського міського голови, відзнаками ГУ ДСНС в Одеській області за високий професіоналізм, мужність, стійкість та відвагу при ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій та пожеж.

Ветерани пожежної охорони отримали відзнаки від Асоціації ветеранської Ради ДСНС України.

До привітань з нагоди Дня прийняття Конституції України та 100-річчя існування пожежної частини долучилися представники Торгового Дому «Імперія Холоду», подарувавши подільським рятувальникам повітряний компресор, який обов'язково стане їм у нагоді.

«Конституція України визначає людину, її життя, здоров’я, честь та гідність найвищою соціальною цінністю. Ваша Служба забезпечує реалізацію конституційних прав громадян України. Хочу побажати всім співробітникам ДСНС й надалі професійно виконувати свою роботу заради світлого майбутнього нашої рідної та єдиної України. Миру, добра, любові і щастя вам та вашим близьким!», - звернувся до присутніх Олег Албанський, в.о. Подільського міського голови.