Дата: 28.06.2022 08:02

Шановні жителі Подільської міської територіальної громади!

Сьогодні ми відзначаємо одне з головних державних свят – День Конституції України. Наш Основний Закон – це втілення ідеалів свободи і справедливості, головний оберіг державності та демократії, гарант незалежності та соборності України.Фото без опису

У час, коли наша держава героїчно виборює свою свободу, дає гідну відсіч російському окупанту, ми як ніколи повинні розуміти значимість Основного Закону та осмислити відповідальність за кожен власний крок на шляху реалізації його ключових принципів. Це забезпечить кожному з нас свободу і можливість самореалізації. Тож нехай в кожного з нас міцніє почуття гордості за Україну, за її Головний Закон, що гарантує втілення мрій і сподівань на краще й щасливе життя. Пам’ятаймо, що Україна починається із кожного з нас. Бажаю Вам мирного неба, добробуту, родинного затишку, успіхів у праці та нових звершень. Слава Україні!

З повагою, виконуючий обов'язки Подільського міського голови Олег Албанський.