Вибухонебезпечні знахідки

Дата: 27.06.2022 14:10

Надзвичайні події, Фото без описущо стосуються виявлення та знешкодження вибухобезпечних предметів траплялися і до війни, а після її початку стали траплятися ще частіше. З початку 2022 року на території Подільського району виникло 23 небезпечних ситуації, під час яких виявили та знешкодили 47 вибухонебезпечних предметів. Тільки минулого тижня на території Слобідської ТГ виявили та знешкодили 2 артилерійських снарядів 88 мм часів ще Другої світової війни.

Тому, рятувальники вкотре нагадують, при виявлені вибухонебезпечних предметів КАТЕГОРИЧНО забороняється:

• брати вибухонебезпечний предмет у руки, зберігати його, нагрівати та ударяти по ньому;
  • переносити, перекладати, перекочувати його з місця на місце;
  • намагатися розібрати;
  • заносити в приміщення;
  • закопувати в землю;
  • кидати в криницю або річку;
  • здавати на металобрухт.

При виявленні будь-якого предмету схожого на вибухонебезпечний (снаряд, міна, тощо) телефонуйте за номером 101!!! Бережіть себе та своє здоров’я!!!