Ще один Герой увічнив своє ім’я заради України, поклавши своє життя заради мирного життя співвітчизників.

Дата: 27.06.2022 08:03

Подільська громада сьогоднФото без описуі попрощалася зі своїм земляком Володимиром Володимировичем Колодніцьким, який загинув в боях з російськими окупантами 16 червня на Донеччині.

Справжньому патріоту, мужньому захиснику було лише 50 років..

Попрощатися із нашим Героєм сьогодні прийшли рідні, близькі, побратими, представники влади та вдячні земляки.

Панахиду за загиблим відслужив настоятель парафії «Всіх святих землі української» ПЦУ військовий капелан протоієрей Михайло Базилько.

Подільчани ,навколішки, провели Героя в останню путь до місця вічного спочину.

Немає таких слів, які б зараз могли заспокоїти згорьовану родину Героя. У ці гіркі хвилини вся Подільська громада щиро поділяє горе сім’ї, всі ми схиляємо голови у глибокій скорботі. Пам'ять про Героя завжди житиме в наших серцях!