Зустріч директора Подільського міськрайонного центру зайнятості Олега Кунаренка із радником міського голови Марією Мазур та Наталією Войцехівською, директором КЗ ЦНСП «Родина».

Дата: 24.06.2022 11:30

Днями відбулася зустріч директФото без описуора Подільського міськрайонного центру зайнятості Олега Кунаренка із радником міського голови Подільської міської ради Марією Мазур та Наталією Войцехівською, директором КЗ центр надання соціальних послуг «Родина», під час якої обговорено питання щодо спільних дій у наданні допомоги в працевлаштуванні вимушено переміщеним особам, які після вторгнення російських військ на територію України були вимушені покинути свої домівки і знайшли прихисток в нашій громаді.

За підсумками робочої зустрічі керівниками узгоджено шляхи подальшої взаємодії служби зайнятості та місцевої влади щодо вирішення питання працевлаштування громадян України, які постраждали від військових дій.