Засновник громадської організації «Група підтримки Балтщини» Василій Бронзель та підприємиця Олександра Зиновіївна Албанська надали чергову партію гуманітарної допомоги

Дата: 24.06.2022 11:20

У пріоритеті – військові, люди, які полишили свої домівки, рятуючись від війни та найбільш вразливі категорії населення громади. Засновник громадської організації «Група підтримки Балтщини» Василій БроФото без описунзель та підприємиця Олександра Зиновіївна Албанська надали чергову партію гуманітарної допомоги у вигляді продуктів харчування, засобів особистої гігієни, дитячі набори (частину з яких передали пологовому відділенню Подільської міської лікарні), побутової хімії, ковдри, подушки та ін. Частина допомоги вже прямує до наших захисників на передову (передано медикаменти, тактичне взуття, спальні мішки, засоби особистої гігієни тощо), а інша видаватиметься ВПО, незахищеним верствам населення у Центрі надання гуманітарної допомоги. Висловлюємо щиру вдячність ГО «Група підтримки Балтщини» та Албанській Олександрі Зиновіївні за готовність прийти на допомогу в цей важкий воєнний час. Нехай Ваша доброта повернеться до вас сторицею!

До уваги переселенців! Гуманітарну допомогу можна отримати за адресою: вул. Шевченка, 34/1.