Виконавчий комітет Подільської міської ради, депутатський корпус щиро вітає з ювілейним Днем Народження виконуючого обов’язки Подільського міського голови – секретаря міської ради Олега Богдановича Албанського!

Дата: 24.06.2022 08:02

Всі знають Вас як пФото без описурацелюбного, принципового, енергійного керівника, який віддає усі сили, знання та досвід для всебічного розвитку Подільської громади.

Тож нехай на Вашій життєвій дорозі не буде жодних перешкод для досягнення важливих цілей, ніколи не покидають бадьорість духу, оптимізм і благополуччя, а Ваша компетентність та розуміння своєї справи будуть гарантами нових професійних здобутків!

Бажаємо Вам миру, міцного здоров’я, невичерпної енергії, особистого щастя, добра і родинного тепла, невпинного руху вперед, успішного здійснення всіх планів та задумів!

З повагою, виконавчий комітет та депутатський корпус Подільської міської ради.