Подільська громада отримала гуманітарну допомогу для внутрішньо переміщених осіб у вигляді 600 продуктових наборів!

Дата: 23.06.2022 08:07

Завдяки тісній співпраці міської влади з міжнародними партнерами, благодійними фондами, ми маємо можливість допомогти тим переселенцям, які знайшли прихисток у нашій громаді. Днями Центр надання гуманітарної допомоги отримав продуктові набори від міжнародної організації «World Central Kitchen». Один продуктовий набір розрахований на родину (2 дорослих та 1 дитина). До складу такого набору входять крупи, чай, печиво, соняшникова олія, молоко, консерви, фрукти тощо. Тільки за сьогодні гумдопомогу отримали 100 родин-переселенців. Також, за згодою з представниками організації, було вирішено забезпечити продуктовими наборами і найвразливіші категорії населення громади.

Подільська міська територіальна громада дякує міжнародній організації «World Central Kitchen» за підтримку! Надаючи допомогу в цей нелегкий для всіх нас час, Ви даєте надію, що разом ми подолаємо будь-які негаразди! Добро переможе! Слава Україні!