ПОРЯДОК ДЕННИЙ Дев'ятнадцятої сесії Подільської міської ради Подільського району Одеської області I скликання

Дата: 21.06.2022 15:56

Девятнадцятої сесії Подільської міської ради

Подільського району Одеської області  I скликання

10.00 годині                                                                                           Актова зала міської ради

22 червня 2022 року                                                                                  просп. Шевченка, 10

1. Про  внесення змін, скасування рішень Подільської міської ради.

Доповідач: Корчовий А.В. - заступник  Подільського  міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

2. Про затвердження акту визначення розміру та порядку відшкодування збитків за тимчасове зайняття земельних ділянок.

3. Про внесення змін, розірвання, припинення, поновлення (подовження) договорів оренди землі.

4. Про  затвердження  проектів землеустрою щодо відведення  земельних ділянки та передачу оренду .

5. Про укладання (розірвання) договору  на право тимчасового розміщення об’єкта комерційної діяльності на території міста Подільськ.

6. Про встановлення земельного сервітуту та укладання договору сервітутного землекористування.

7. Про надання  згоди на розробку документації із землеустрою.

8. Про передачу в оренду земельної ділянки комунальної власності.

9. Про передачу в оренду земельної ділянки комунальної власності.

10. Про передачу в оренду земельної ділянки комунальної власності.

11. Про передачу в оренду земельної ділянки комунальної власності.

12. Про внесення змін до рішення Котовської міської ради 272-V від 28.05.2008р. «Про недопущення загромадження територій міста Котовська».

13. Про надання згоди на безоплатну передачу до комунальної власності Подільської міської територіальної громади спеціалізованого автомобіля.

Доповідач: Задорожна Л.І. - заступник  Подільського  міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

14. Про прийняття спеціалізованого автобусу для перевезення школярів(шкільного автобусу) зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Одеської області до комунальної власності Подільської міської  територіальної громади.

15. Про надання згоди на передачу у комунальну власність Подільської міської територіальної громади медичного обладнання.

16. Про надання дозволу на списання матеріальних цінностей  з балансу КНП «Подільська міська лікарня» Подільської міської ради Подільського району Одеської області».

17. Про зміну назви та реорганізацію управлінь Подільської міської ради  Подільського району Одеської області.

18. Про ліквідацію Липецького закладу загальної середньої освіти І ступеня Подільської міської ради  Подільського району Одеської області – філія Липецького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Подільської міської ради Подільського району Одеської області.

19. Про затвердження Переліку адміністративних послуг, які надаються у Центрі надання адміністративних послуг Подільської міської ради Подільського району Одеської області.

Доповідач: Скрипнік Т.М. - заступник  Подільського міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

20. Про внесення змін, доповнень до структури виконавчих органів Подільської міської ради Подільського району Одеської області.

Доповідач: Музичук О.В. – перший  заступник  Подільського міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

21. Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

Доповідач: Музичук О.В. - перший заступник Подільського міського голови - начальник фінансового управління.

22. Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку.

23. Про встановлення місцевих податків.

24.   Про засудження збройної агресії Російської Федерації проти України.

Доповідач: Албанський О.Б.- секретар Подільської міської ради.

Р Е Г Л А М Е Н Т

РОБОТИ ДЕВ’ЯТНАДЦЯТОЇ  СЕСІЇ

ПОДІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ  ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ

ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ І СКЛИКАННЯ

10.00 годині                                                                                          Актовий зал міської ради

22 червня  2022 року                                                                                   просп. Шевченка, 10

1. Для доповіді з питань порядку денного по 10 хвилин.