Про роботу зі зверненнями громадян, інформаційними запитами у структурних підрозділах Подільської міської ради Подільського району Одеської області, комунальних підприємствах, установах та організаціях

Дата: 21.06.2022 11:48

ПОДІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

Заслухавши та обговоривши доповідь начальника відділу діловодства та контролю Подільської міської ради Подільського району Одеської області Назаренко Н.В. про  роботу зі зверненнями громадян, інформаційними запитами у структурних підрозділах Подільської міської ради Подільського району Одеської області, комунальних підприємствах,  установах та організаціях, виконавчий комітет Подільської міської ради Подільського району Одеської області визначає, що діюча система контролю у структурних підрозділах Подільської міської ради Подільського району Одеської області забезпечує належну роботу органів місцевого самоврядування та направлена на поліпшення подальшої роботи щодо своєчасного і якісного розгляду звернень громадян, інформаційних запитів.

З метою ефективного та якісного розгляду звернень громадян, інформаційних запитів у структурних підрозділах Подільської міської ради Подільського району Одеської області, комунальних підприємствах,  установах та організаціях, керуючись. п.п. 1 п. б ст. 38, ст. 40, ч. 2 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Подільської міської ради Подільського району Одеської області

В И Р І Ш И В:

1. Визнати роботу зі зверненнями громадян, інформаційними запитами у структурних підрозділах Подільської міської ради Подільського району Одеської області, комунальних підприємствах,   установах та організаціях  _________________.

2. Першому заступнику Подільського міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради – начальника фінансового управління Музичук О.В., заступникам Подільського міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Корчовому А.В., Задорожній Л.І. та Скрипнік Т.М., керуючій справами Чуприній О.В.:

2.1. тримати на постійному контролі якість підготовки відповідей на звернення громадян та інформаційні запити;

2.2. здійснювати контроль за своєчасним та змістовним наданням відповідей на  звернення громадян та інформаційні запити;

2.3. приділити особливу увагу дотриманню термінів і якості розгляду звернень, які        надійшли від інвалідів та учасників війни, непрацездатних осіб, багатодітних сімей, одиноких матерів та інших осіб, які потребують соціального захисту;

2.4. у разі виявлення фактів порушення терміну розгляду звернень громадян, інформаційних запитів, вносити пропозиції щодо притягнення до дисциплінарної відповідальності посадових осіб, які допустили порушення.

3. Керівникам структурних підрозділів Подільської міської ради Подільського району Одеської області, комунальних підприємств, установ та організацій:

3.1. суворо дотримуватись термінів розгляду звернень громадян, інформаційних запитів.

3.2. щоквартально до 10 числа наступного за кожним кварталом місяця проводити аналіз роботи із зверненнями громадян, інформаційними запитами та надавати у формі звіту до відділу діловодства та контролю Подільської міської ради Подільського району Одеської області.

4. Відділу діловодства та контролю Подільської міської ради Подільського району Одеської області продовжити:

4.1. забезпечувати подальший контроль за розглядом звернень громадян, інформаційних запитів у структурних підрозділах Подільської міської ради Подільського району Одеської області,  комунальних підприємствах,  установах  та організаціях.

4.2. щоквартально аналізувати стан роботи зі зверненнями громадян, інформаційними запитами у структурних підрозділах Подільської міської ради Подільського району Одеської області, комунальних підприємствах, установах та організаціях;

4.3. здійснювати контроль за безумовним дотриманням строків розгляду звернень громадян та  інформаційних запитів;

4.4. проведення перевірок роботи зі зверненнями громадян, інформаційними запитами у структурних підрозділах Подільської міської ради Подільського району Одеської області, комунальних підприємствах, установах та організаціях.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на керуючу справами ЧУПРИНУ О.В.

Секретар Подільської міської ради                                                      О.Б. АЛБАНСЬКИЙ

Вик. Назаренко Н.В.

2-53-68

р/р: Чуприна О.В., Музичук О.В., Корчовий А.В.,

Скрипнік Т.М., Назаренко Н.В.