Дата: 21.06.2022 10:18

до структури виконавчих органів

Подільської міської ради Подільського району

Одеської області

Відповідно до п.5 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  Подільська міська рада Подільського району Одеської області

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни, доповнення до структури виконавчих органів Подільської міської ради Подільського району Одеської області, затвердженої рішенням Подільської міської ради Подільського району Одеської області від 18.02.2022 р. № 258-І Про внесення змін, доповнень до структури виконавчих органів Подільської міської ради Подільського району Одеської області” та затвердити оновлену структуру виконавчих органів Подільської міської ради Подільського району Одеської області (структура додається).

проект підготувала: Чуприна О.В.

2-46-41

ПЕРЕГЛЯНУТИ