Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

Дата: 20.06.2022 14:49

проєкт

ПОДІЛЬСЬКА  МІСЬКА  РАДА

ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Про встановлення ставок та пільг

із сплати податку на нерухоме майно,

відмінне від земельної ділянки.

Відповідно до підпункту 12.3.8 статті 12, ст.ст. 266 Податкового Кодексу України, керуючись п.24 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» з метою забезпечення надходжень до бюджету громади, Подільська  міська рада Подільського району

В И Р І Ш И Л А:

1. Встановити на території Подільської міської ради Подільського району Одеської області (КОАТУУ 5111200000) у складі: м.Подільськ, с.Липецьке, с.Казбеки, с.Олександрівка наступне:
    1. Ставки податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, згідно з додатком 1;
    2. Пільги для фізичних та юридичних осіб, надані відповідно до підпункту 266.4.2 пункту 266.4 статті 266 Податкового кодексу України, за переліком згідно з додатком 2.
  2. Оприлюднити рішення в засобах масової інформації або в іншій можливий спосіб.
  3.  Рішення набирає чинності з 01.01.2023року.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на комісію з питань бюджету (Волошина Г.І).

Секретар

Подільської міської ради                                                                               О.Б. Албанський

проєкт підготувала

Музичук О.В.

тел. 2-49-07

р/р: фінансове управління, департамент ЖКГ архітектури та земельних відносин, ГУ ДПС, Волошина Г.І.

ДОДАТОК