Про скликання дев’ятнадцятої сесії Подільської міської ради Подільського району Одеської області І скликання

Дата: 20.06.2022 13:26

ПОДІЛЬСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА

ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Про скликання дев’ятнадцятої сесії

Подільської міської ради Подільського району

Одеської області І скликання

1. На підставі розділу V, ч. 10 ст. 46, керуючись ст. 42, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», скликати дев’ятнадцяту сесію Подільської міської ради Подільського району Одеської області І скликання 22 червня 2022 року, о 10 годині, в режимі відеоконференції (дистанційного засідання).

2. Рекомендувати для розгляду на дев’ятнадцятій сесії Подільської міської ради Подільського району Одеської області І скликання:

2.1. Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

Доповідач: Музичук О.В. – перший заступник Подільського міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради - начальник фінансового управління міської ради.

2.2. Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку.

2.3. Про встановлення місцевих податків.

2.4. Інші питання.

3. Відділу організаційно-кадрової роботи забезпечити доведення розпорядження про скликання сесії до відома депутатів.

Секретар Подільської міської ради                                                      О.Б. АЛБАНСЬКИЙ

20.06.2022 р.

№ 130.