Подільська міська територіальна громада
Одеська область, Подільський район
Логотип Diia
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Порадувати піснями тих, хто тримає тил! Для подільських волонтерок, як ми лагідно їх називаємо – наших бджілок, народний ансамбль «Натхнення» сьогодні підготував мистецький подарунок.

Дата: 18.06.2022 12:37
Кількість переглядів: 202

Порадувати піснями тих, хто тримає тил!

Для подільських волонтерок, як ми лагідно їх називаємо – наших бджілок, народний ансамбль «Натхнення» сьогодні підготував мистецький подарунок, так би мовити, «слова» вдячності у творчій інтерпретації, щоб донести до волонтерів цінність їхньої роботи!

Дівчата наразі працюють майже цілодобово та без вихідних, оскільки вони – надійна опора наших захисників. Тому такі заходи – чи не єдина можливість трохи відпочити.

Організатори запевняють - усе для того, щоб вони перепочили, ще більше зарядилися на добрі справи та відчули вдячність за свою роботу. І попри те, що вони неодноразово чують слова подяки за свої добрі вчинки – такий захід неабияк надихає їх продовжувати допомагати.

Це знову демонструє, наскільки ми одухотворений народ, скільки в нас є багатства культури. І ми за цю культуру сьогодні воюємо, за свою мову, за свою музику, за те, щоб ми могли називатися українцями. Слава Україні!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора