Дата: 16.06.2022 16:02

Сьогодні відбулось засідання робочої групи щодо відзначення 26-річниці дня ухвалення Основного Закону – Конституції України. В ході зустрічі було обговорено перелік заходів. День буде насичений, адже плФото без описуанується ціла низка культурно-мистецьких та спортивних подій.

Учасники засідання внесли ще декілька пропозицій, серед яких - провести брейн-ринг для молоді, присвячений Дню Конституції, задля покращення їх рівня правових знань, формування правової культури та національно – патріотичного виховання.

Заходи візьмуть старт з ранку 28 червня і триватимуть до вечора. Тож, слідкуйте за анонсами.