Шановні роботодавці м. Подільськ та Подільського району!

Дата: 15.06.2022 14:37

Шановні роботодавці м. Подільськ та Подільського району!

Звертаємося до Вас з прФото без описуоханням: у разі потреби в кадрах надавати інформацію про вакансії.

У зв'язку з війною до Подільська прибули переселенці з різних населених пунктів України. Жінки та чоловіки потребують хоча б тимчасової роботи. Крім цього, збільшується чисельність безробітних місцевих мешканців через призупинення діяльності окремих підприємств та підприємців. Люди звертаються до центру зайнятості по допомогу з пошуку роботи.

Просимо та нагадуємо, що у разі потреби в кадрах, вам потрібно надавати службі зайнятості інформацію про попит на робочу силу за формою 3-ПН.

Інформацію про вакансії можна надавати зручним для вас способом:

???? в паперовому вигляді під час особистого відвідування центру зайнятості;

????через електронний кабінет роботодавця;

????на електронну адресу Подільського МРЦЗ podilsk@od.dcz.gov.ua.

За додатковою інформацією звертайтеся до фахівців відділу взаємодії з роботодавцями Подільського міськрайонного центру зайнятості за тел. (04862)20263.

Дякуємо за співпрацю.