Дата: 31.05.2021 08:48

загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів

Подільської міської ради Подільського району

Одеської області

З метою забезпечення підвищення якості освіти, приведення освітньої мережі у відповідність до вимог законодавства, через недостатню наповненість класів, із метою ефективного використання бюджетних коштів, у рамках формування оптимальної мережі закладів загальної середньої освіти, що відповідає потребам населення громади в наданні освітніх послуг, з урахуванням соціальних, географічних та економічних умов  , керуючись пунктом 30 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Подільська міська рада Подільського району Одеської області

ВИРІШИЛА:

1. Ліквідувати Липецький заклад загальної середньої освіти І ступеня Подільської міської ради Подільського району Одеської області – філію Липецького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Подільської міської ради Подільського району Одеської області, вул. Центральна, 173-Е.

Його правонаступником вважати Липецький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Подільської міської ради Подільського району Одеської області.

2. Управлінню освіти Подільської міської ради Подільського району Одеської області забезпечити проведення ліквідації Липецького закладу загальної середньої освіти І ступеня Подільської міської ради Подільського району Одеської області – філія Липецького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Подільської міської ради Подільського району Одеської області відповідно до норм чинного законодавства України, забезпечивши здійснення усіх організаційно – правових заходів.

3. Затвердити статут Липецького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Подільської міської ради Подільського району Одеської області (в новій редакції).

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з соціальних питань, охорони здоров’я та освіти (Тепла М.).