Під головуванням виконуючого обов’язки міського голови Олега Албанського відбулось позачергове засідання виконавчого комітету Подільської міської ради.

Дата: 14.06.2022 08:37

Першими розглядалися декілька питань порядку денного щодо допомоги нашим захисникам. Членами виконавчого комітетФото без описуу одноголосно підтримано ці рішення, адже підтримка Збройних Сил України – пріоритет для Подільської громади.

З наступних питань доповідала Олена Музичук, перший заступник Подільського міського голови – начальник фінансового управління. У минулому році Подільська громада здійснила місцеве запозичення до бюджету шляхом укладання кредитного договору з АБ «Укргазбанк» на фінансування видатків бюджету розвитку громади.Через різке підвищення відсоткової ставки НБУ, з метою економії коштів та для того, аби не переплачувати понад 2,5 млн грн., членами виконкому прийнято рішення про дострокове погашення місцевого запозичення.

Розглядався і ряд інших питань. Всі рішення схвалено одноголосно.