Подільська міська територіальна громада
Одеська область, Подільський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Про передачу в оренду земельної ділянки комунальної власності

Дата: 13.06.2022 14:20
Кількість переглядів: 181

Проект рішення 10

УКРАЇНА

ПОДІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Про  передачу в оренду земельної

 ділянки комунальної власності

 

Розглянувши заяву Дворніка Руслана Вікторовича, щодо передачі в оренду земельної ділянки комунальної власності,для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (код КВЦПЗ – ***), згідно ст. ст. 12, 83, 93, 122, 123, 124, 125, 126 Земельного кодексу України, розділу ХІІІ Податкового кодексу, п.5 ст.16  Закону України  «Про державний земельний кадастр», керуючись п. 34 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  Подільська міська рада Подільського району Одеської області

 

ВИРІШИЛА:

1. Надати в користування на умовах оренди  земельну ділянку комунальної власності із земель житлової та громадської забудови:

1.1 Громадянину України Дворнику Руслану Вікторовичу терміном на 5 (п’ять) років на земельну ділянку для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (для розміщення та обслуговування магазину) загальною площею  0,0561 га за адресою: пров. *****,*, м. *****, Одеська область (кадастровий номер ******) у зв’язку набуттям права власності нежитлову будівлю (договір купівлі –продажу, серія та номер: *****, №***, виданий 02.02.2022, видавник: Приватний нотаріус Подільського районного нотаріального округу Крисюк Л.В.)

2. Земельні ділянки мають обмеження і обтяження такого характеру:

3.1 Заборона на зміну цільового призначення та будівництво об'єктів без відповідного дозволу.

3.2 Дотримання природоохоронних вимог.

3.3 Використання земельної ділянки відповідно до вимог ст.ст. 96, 104 Земельного кодексу України. 

4. Встановити орендну плату за користування земельною ділянкою у розмірі 3 відсотків від нормативної грошової оцінки, що визначається розділом ХІІІ Податкового кодексу України. Договори на право землекористування оформити в управлінні архітектури,містобудування  та земельних відносин Департаменту житлово-комунального господарства, архітектури та земельних відносин Подільської міської ради Подільського району Одеськоїобластіта зареєструвати  відповідно з діючим законодавством.

5. Відділу у Подільському районі Головного управління Держгеокадастру Одеської області та управлінню архітектури, містобудування та земельних відносин Департаменту житлово-комунального господарства, архітектури та земельних відносин Подільської міської ради Подільського району Одеської області внести відповідні записи до земельно-кадастрової документації.

6 .Після державної реєстрації документу, що посвідчує право на земельну ділянку, землекористувачам зареєструвати його в реєстрі містобудівного кадастру управління архітектури, містобудування та земельних відносин Департаменту житлово-комунального господарства, архітектури та земельних відносин Подільської міської ради Подільського району Одеської області (пр-т. Шевченка, 7-а).    

7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію по будівництву, житлово-комунальному господарству, благоустрою, екології та земельним  відносинам (Кашульський В.П.).

 

Проект рішення підготував                      

Н.О.Жабська  тел..2-25-17

р/р Чернега О.І.

Музичук О.В.

Рябий В.О.

податкова


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора