Сьогодні відбулась робоча зустріч заступника міського голови Людмили Задорожної із фахівцями Подільського міськрайонного центру зайнятості.

Дата: 10.06.2022 14:47

Олег Кунаренко, директор цФото без описуентру зайнятості, поінформував про роботу, яку проводить служба зайнятості з внутрішньо переміщеними особами та про перспективи працевлаштування за різними професіями та спеціальностями на локальному ринку праці. Багато уваги було зосереджено на пільгах, що надаються суб’єктам господарської діяльності у вигляді компенсації витрат з оплати праці переселенців у разі їхнього працевлаштування.

Вся інформація щодо актуальних вакансій згодом буде розміщена у Центрах надання гуманітарної допомоги та у Департаменті соціальної, сімейної політики та охорони здоров’я. Також перелік вакансій можна знайти у телеграм-каналі Подільського міськрайонного центру зайнятості за посиланням: https://t.me/podilskcz.

Консультації та відповіді на важливі питання переселенці мають змогу за адресою: вул. Соборна, 239.