Відділ молодіжної політики Подільської міської ради, за активної участі молодіжної ради , організував психологічний тренінг з фаховим психологом Світланою Маковєєвою.

Дата: 09.06.2022 15:19

Тривожність, невизначеність, страх за себе і близьких – це те, що супроводжує життя у війні кожного українця. І молодь не виключення. Саме тому, 8 червня, відділ молодіжної політики Подільської міської ради, за активної участі молодіжної ради , організував психологічний тренінг з фаховим психологом Світланою Маковєєвою з нашої громади.  Важливо розуміти, що стресова реакція нашого організму є нормальною та в кризових ситуаціях може врятувати життя. Однак, необхідно вміти вчасно допомогти налагодити психологічний стан собі та своїм близьким. Хочеться зазначити,  що літо попереду і це тільки початок важливої роботи з молоддю громади.