Дата: 09.06.2022 11:41

8 червня подільчани та внутрішньо переміщені родини відвідали бібліотеку просто неба в сквері "Городок" (мікрорайон Північний). Міська бібліотека-філія розважальну програму присвятила Всесвітньому Дню океанів, який і відзначався 8 червня. Присутні оглянули книжково-ілюстровану виставку ,,Світ океанів ’’, а під час прес-калейдоскопу ,,На журнально-газетній хвиліФото без опису’’ юнацтво і дорослі познайомились з актуальними рубриками періодичних видань. З задоволенням діти приймали участь у майстер-класі ,,Загадковий світ океанів ’’, літературній грі, подорожували зупинками пізнавальної мандрівки ,,Океани Землі ’’, поринули в чарівний калейдоскоп морських загадок, виявляли свої творчі здібності як юні художники, а в рухливих іграх діти показали свою силу, винахідливість і кмітливість. Всі учасники залишали захід з солодкими призами і гарним настроєм. Приходьте! Читайте! Відпочивайте і проводьте своє літо разом з бібліотекою!