«ГІРСЬКІ ПРИГОДИ» і «FOREST LAND» - НАЙКРАЩІ ТАБОРИ ДЛЯ ДИТЯЧОГО ВІДПОЧИНКУ У КАРПАТАХ!

Дата: 09.06.2022 10:10

Запрошуємо вас на табори, які найкраще підходять для активного і безпечного дитячого відпочинку у Карпатах!  Дитячий оздоровчий табір Дитячий екотабір «Гірські пригоди» - 70 місць «Forest Land» - 170 місць.

Ми проводимо табори актФото без описуивного відпочинку із цікавими іграми і спортивними змаганнями, таємничими квестами, веселими ватрами і яскравими дискотеками, де кожен учасник підкорить справжній скеледром, побачить Сколівські Бескиди і здійснить сходження на гору Ключ, відвідає знаменитий Кам’янецький водоспад і Журавлине озеро, здійснить магічний ритуал на Скелях Довбуша та візьме участь у рицарському турнірі у старовинній фортеці «Тустань».

Наші табори розташовано на території Національного природного парку «Сколівські Бескиди», серед чистих букових лісів, смерекових і ялицевих лісостанів. Сама природа тут зачаровує.

ПЕРЕГЛЯНУТИ