Зараз активно проводяться роботи із скошування трави та карантинного бур’яну амброзії полинолистої!

Дата: 08.06.2022 11:21

Шановні мешканці Подільської міської територіальної громади!

У відповідності до Правил благоустрою, кожен мешканець громади, як фізична, так і юридична особа, повинні доглядати за своїми прилеглими та прибудинковими територіями, а саме: скошування високорослої трави в радіусі 20 м до проїзної частини!

Прибиранням та доглядом за зеленими зонами міських вулиць займається КО «Благоустрій», до компетентності якої входить лише скошування трави, а не її прибирання.

Щодо багатоквартирних будинків. Санітарним прибиранням прилеглих територій займаються керуючі кампанії, на балансі яких і знаходяться помешкання.

Звертаємо увагу голів ОСББ! Просимо не залишатися осторонь даної проблеми та доглядати за своїми територіями!

Є прикрі випадки, коли працівники, які щодня наводять лад громаді, стикаються із негативом та непорозумінням з боку окремих громадян під час виконання своїх обов’язків, забороняючи скошувати траву та бур’ян на міських територіях!

Тому, звертаємося до кожного! Допомагайте виконувати вказані роботи у відповідності до діючих Правил благоустрою! Зберегти Подільську громаду в охайному стані – обов’язок кожного із нас!

Разом ми сила!