Дата: 07.06.2022 14:54

Фото без описуІнформація про роботу Подільського міського центру соціальних служб за період з 27 травня по 3 червня.

• Продовжується робота щодо оцінювання потреб сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах та виявлення нових сімей вказаної категорії, які на сьогоднішній день гостро потребують різних видів допомоги.
  • 31 травня директор Центру взяла участь у "круглому столі" на тему «Безпека і захист дітей в умовах воєнного стану. Сучасні виклики, загрози та шляхи їх подолання».
  • 1 червня спеціалісти Центру взяли участь у соціальній акції, присвяченій Міжнародному Дню захисту дітей. Дітям були вручені подарунки у вигляді іграшок.
  • Центром соціальних служб налагоджено співпрацю з організацією ЄХБ «Джерело життя» щодо підтримки вразливих категорій сімей.
  • 2 червня, за клопотанням Центру, вказаною організацією надана гуманітарна допомога у вигляді 30 продуктових наборів сім’ям, що перебувають у складних життєвих обставинах та проживають у с. Липецьке.
  • 3 червня організація ЄХБ «Джерело надії» надала 40 продуктових наборів вказаним категоріям сімей, що проживають у м. Подільськ.
  • Протягом тижня 6 родинам з числа внутрішньопереміщених сімей видано засоби особистої гігієни, дитячі підгузки та суміші.
  • До Центру соціальних служб щоденно звертаються члени внутрішньо переміщених сімей, яким видається гуманітарна допомога у вигляді одягу та взуття для дорослих і дітей.
  • Протягом тижня за гуманітарною допомогою звернулось 19 сімей, з них 40 осіб, в т.ч. 11 дітей, видано 248 одиниць одягу, в т.ч. 84 одиниць дітям.
  • Центр продовжує отримувати гуманітарний одяг та взуття. Працівниками Центру речі сортуються та видаються для потреб внутрішньо переміщених осіб та вразливих груп населення.