Вітання з нагоди професійного свята – Дня журналіста!

Дата: 06.06.2022 11:56

Шановні журналісти !

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня журналіста!

Сьогодні, як ніколи, Важить ваше слово, яке є голосом правди, додає надії і сповнює серця вірою у перемогу Добра та Світла. Дякую кожному за ВашФото без описуу відданість справі, за те, що своїм професіоналізмом Ви захищаєте демократію та свободу слова.

Нині, у часи боротьби нашої держави за незалежність та суверенітет, ваша професія набуває особливої важливості та значення.

Сьогодні ми згадуємо і тих журналістів, які загинули в Україні під час виконання професійних обов’язків.

Їхня жертовність ще раз доводить, що професія журналіста, мистецтво донесення інформації — є потужною силою на шляху нашої країни до Перемоги.

Шановна медіаспільното, бажаємо Вам міцного здоров’я, сімейного благополуччя, невичерпної енергії для втілення творчих знахідок, сміливих проектів та наполегливості у досягненні нових висот на ниві журналістики!

Нехай Вас завжди супроводжує удача і творче натхнення!

З повагою, виконуючий обов’язки Подільського міського голови Олег Албанський.