Подільська міська територіальна громада
Одеська область, Подільський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Дослідження стану та потреб українського бізнесу.

Дата: 03.06.2022 15:54
Кількість переглядів: 371

Шановні пані та панове!

Центр розвитку інновацій (https://cid.center/), Офіс з розвитку підприємництва та експорту, національний проєкт Дія.Бізнес спільно з Advanter Group (https://advanter.ua/) у співпраці з Міністерством цифрової трансФото без описуформації України, Міністерством економіки України, Міністерством фінансів України, Міністерством розвитку громад та територій, за участі Коаліції бізнес-спільнот за модернізацію України та за підтримки Європейського Союзу та Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» у межах Ініціативи для відновлення економіки, розвитку підприємництва та експорту України (https://business.diia.gov.ua/economic-recovery) проводять дослідження стану та потреб українського бізнесу. 

Для виявлення реального стану та потреб бізнесу на території Подільської міської територіальної громади просимо заповнити анкету до 04.06.2022 включно за посиланням: https://bit.ly/3976niH

Опрацьовані результати опитування будуть надіслані всім учасникам та відповідним органам державної влади, робочим групам й донорським організаціям.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Створення нового проекту

Ви можете вказати варіанти відповідей для голосування, якщо це потрібно.

Додати файл
Додати файл
Додати файл
Додати файл
Увага! З метою недопущення маніпуляцій суспільною думкою редагування ТА ВИДАЛЕННЯ даного проекту після його збереження буде не можливим! Уважно ще раз перевірте текст на предмет помилок та змісту.

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано