Дата: 03.06.2022 15:52

Відбулась виїзна акція для дітей загиблих воїнів, які до останнього подиху боронили нашу землю і майбутнє маленьких українців від російських загарбників! Організатори заходу, а це Управління освіти, поєднали активний відпочинок і спокійне споглядання за казковими краєвидами с. Олександрівка. Всім відомо, що насичений графік дня, а особливо творчість допомагає дітям відволіктися від проблем, негативних думок та відчути, що вони не одні в цій ситуації!

Головна мета - подарувати дітям день незабутніх вражень та відволікти їх на кілька годин від пережитих подій. Були проведені цікаві ігри, змагання та музичні руханки, співали українських пісень під гітару, вчилися ставити намети і розводити багаття, запускали у небо кульки. Крім того, з дітьми провів бесіди і консультації психолог. Долучилася малеча і до приготування найсмачнішої рибної юшки, а також їх частували вертутами та іншими смаколиками.

«Завдання дорослих — робити дитинство малечі щасливим. Нові враження, емоції та активний відпочинок — це найменше, що ми можемо зробити», - кажуть організатори.

Сподіваємося, що цей день приніс нашим маленьким мешканцям задоволення, допоможе відволіктися від певних труднощів чи проблем. Вдячні всім, хто долучився до організації дозвілля для дітей наших загиблих воїнів – Сергію Ковалю, Людмилі Татар, Павлу Шаповалу та освітянам!