Робоча зустріч виконуючого обов’язки Подільського міського голови Олега Албанського та голови Подільської районної військової адміністрації Михайла Лазаренка із начальником штабу Української Добровольчої Армії Сергієм Ільницьким.

Дата: 02.06.2022 16:35

Днями відбулась спільна робоча зустріч виконуючого обов’язки Подільського міського голови Олега Албанського та голови Подільської районної військової адміністрації Михайла Лазаренка іФото без описуз начальником штабу Української Добровольчої Армії Сергієм Ільницьким.

Під час обговорення присутні визначили шляхи та напрями взаємодії міської влади з військовими Української Добровольчої Армії та інші важливі питання. Головне – це єдина спільна позиція! Україна переможе! Слава Україні!