Дата: 02.06.2022 13:00

У Подільській громаді попрощалися з Героєм – Валерієм Друмою, який захищав наше життя, нашу свободу. Валерій загинув у бою 25 травня, захищаючи Батьківщину та всіх українців від підступного та безжального ворФото без описуога – росії. Провести в останню путь Героя прийшли рідні, друзі, представники влади та бойові побратими. В їх серцях він навічно буде янголом-охоронцем, який загинув у бою за Україну, відстоюючи її територіальну цілісність та незалежність.

Панахиду за загиблим відслужив настоятель парафії «Всіх святих землі української» ПЦУ військовий капелан протоієрей Михайло Базилько, який зазначив, що Валерій Друма поповнив щит Ангелів захисту над нашою Україною. Ми стоїмо на правді. Ми переможемо, адже там, де правда - там Бог!

Виконання державного гімну України всіма присутніми сповістило, що відсьогодні спочиватиме Воїн, який до останніх хвилин свого життя залишався вірним своїй присязі та українському народу. Вічна пам'ять захиснику! Герої не вмирають!

Висловлюємо глибокі співчуття рідним та близьким!