Дата: 01.06.2022 14:11

У Міжнародний День захисту дітей, в центрі Подільська, відбулась вулична соціальна акція «Ми за мир». Її метою є привернути увагу громадськості до порушень прав дітей, а особливо у час повномасштабної війни росії проти України. Долучилися до заходу працівники Служби у справах дітей, Центр соціальних служб, відділ молодіжної політики, Молодіжна Рада, Подільське раФото без описуйонне управління поліції, фахівці Подільського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, а також Дитячі будинки сімейного типу. Учасники акції поширювали інформацію про права дитини згідно Конвенції ООН, розповсюджували буклети, в яких наголошувалось, що кожна дитина має право бути щасливою, захищеною, має мати право на освіту та дозвілля, право на родину, творчість, чисте довкілля, щоб у майбутньому стати хорошими батьками і громадянами своєї країни! А правоохоронці, «озброївшись» повітряними кульками, вийшли на вулицю, аби подарувати святковий настрій найменшим мешканцям та нагадати, що поліцейські завжди поряд та готові прийти на допомогу у будь-який час!